Honor Roll: 4.0

9th Grade

Hydee Christian, Andi Harmon, Walter Hartley, Elliott Huntoon DeRoche, Jack Jensen, Wyatt Jensen, Ankia Lonner, Anna Manchester, Logan Norton, Marley Ogao, Bryce Peterson, Samantha Pope, Jenae Rhine, Jaylen South, Emily Whitaker

10th Grade

Matthew Ashcraft, Cassidy Bogatay, Nathan Carter, Ethan Chinander, Mia Dentinger, Keely Hall, Augustus Hendricks, Noah Hicks, Mia Hidden, Miranda Jimenez-Hernandez, Josiah Kupitz, Mercy Lassett-Egbert, Abigail Martin, Miles McCalister, Brooke Nelson, Sam O’Sullivan, Jennifer Pena Gamino, Alyse Perez, Logan Renfro, Michelle Rowlan, Isabella Segura-Mendez, Evangelina Stanfield

11th Grade

Katherine Brown, Savanna Christian, Alexis Dahm, Alex Etxebarria Arza, Kadence Geraud, Kaylee Gettman, Ameesha Hazarika, Emanual Hernandez-Perez, Kahlil Hutner, Natalie Krueger, Clarissa Krummel, Mickayla Matheney, Mara Osuna Gonzales, Philine Ottmar, Katherine Rodriguez, Alexandra Slaven, Emma Tolstikhine

12th Grade

Douglas Benitez, Annie Campbell, Kyla Carver, Hailey DeGroot, Dean Garlitz, Linnea Gebauer, Sergio Inda, Carson Joyner, Brooklyn Lally, Ava Livingstone, Cassidy Mahan, Stephen Mauer, Arlo Naegle, Scott Nuepert, Juan Perez, Lincon Peterson, Lillian Purkhiser, Harmony White

Honor Roll: 3.5 – 3.99

9th Grade

Violet Avilez Rodriguez, Elaina Barnes, Emily Birmingham, Paetyn Eckert, Dashel Geraud, Ryan Glidden, Alyssa Harris, Levi Hicks, Damien Hunt-Plummer, Connor Jackson, Katherine Keyser, Jacie Madden, Angel Ramirez-Orozco, Ulises Ortega Delgadillo, Genesis Ortiz Gonzalez, Kelleye Ritter, Taylor Rochelle, Leah Segura, Jayden Soto, Emily Whiley, Hallie Williams

10th Grade

Lillian Anderson, Gideon Blake, Carter Chipman, Hao Cui, Isabela Coffman, Braden Dawson, Mitchelle de Dios, Patricia Dougherty, Aspen Dubois, Ashley Georgia, Elizabeth Haas, Carter Harmon, Korina Hildabrand, Zia Hill Sparks, Jett Johnson, Audrey Langdon, Gillian Merhoff, Cassadi MichaelisDakota Neese, Dianara Pena-Hutchinson, McKenzie Parren, Logan Strop, Aubrey Syrnyk, Isaac Thornton, Raymond Walbert, Justin Weiser

11th Grade

Justin Bell, Brenden Boren, Jordyn Bowers, Addison Brown, Benjamin Cedarleaf, Abigail Cook, DaVinci Crain, Charles Crowell, Cheyenne Davis, Kavin Farrell, Jude Garlitz, Dante Harris, Kailynn Hunt-Plummer, Shaylee Kennelly, Grace Keyser, Julia Knudsen, Grace Lassett-Egbert, Karizma Lendway-Smith, Xing Fen Li, Anne Peterson, Naomi Pope, Mabel Riley, Heather Ritter, Hayden Smith, William Soriano, Sean Stephenson, Scott Usher, Abigail Vazquez, Kaleigh Wells

12th Grade

Fernando Gutierrez, Ulisses Hernandez, Roland Hicks, Avery Joyner, Jackson Joyner, Devon Larson, Sarah Leist, Emalie Lemieux, Alexander Prosnik, David Rivera Serrano, Destiny Rowley, Jackson Smith, Noah Stanfield, Kenon Taylor, Chase Weaver, Daniel Zacarias

Honor Roll: 3-3.49

9th Grade

Zakiea Alcon, Allyson Baxter, Melah Bolenbaugh, Nevaeh Borges, Katlyn Braddock, Brianna Cedillo, Constantine Connell, Rose Driver, Cindi Gallery, Brian Green, Willow Hancock, Dominic Haynes, Arianna Hunter, Ela King, Tristan Kranz, Malcolm Lassett-Hankins, Natalie Miller, Victor Nazarit Ramirz, Macie Olsen, Noemy Sanchez-Leon, Eliana Sandberg, Emma Spriggs, Mattie Westlake, Grace Wilson

10th Grade

Dakota Age, Hannah Alto, Landyn Anderson-Cook, Darrell Anspaughsnow, Mason Bernier Danskin, Chris Blackwater-Garcia, Riley Brister, Troy Caldwell, Aryah Childress, Jacob Federico, Erin Garcia, Liam Garrett, Halina GanongTalyia Gonzalez-Brown, Daina Hernandez-Alvarado, Mathyis Horton, Greysen Johnson, Klaudia Lendway, Aida Miller, Elliott Moisa, Benjamin Pierce, Rhiley Pelham, Trevor Puckett, Kristi Russell, Nicole Villameter

11th Grade

Staci Chipman, Aidan Coe, Kristalina Derry, Hayleigh Dukes, Trevor Heaton, Jalen Gotoy, Emma Langley, Logan Lant, Xing Fang Li, Scott Madura, Tyson Murray, Maria Piceno, Haylie Reynolds, Alexandria Ruiz, Austin Salcedo, Gabriel Torres Martinez, Cody Vaughan, Lillian Wagner, Jade Wong

12th Grade

Bailey Acuff, Bailyn Amos, Gabriel Beger, Alyssa Brown, Cameron Cordonnier, Ashley DeGroot, Lahna DeGroot, Jillian Flogerzi, Gabriel Frazier, Addison Golden, Casey Jacobs, Ana Mendez, Jaxon Merhoff, Addison Rusth, Marlee Shaw, Mayeli Ulloa, Bryar Waggoner, Aliyah Wilyard, Peyton Ysen